KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 6104681

nr 610 4681

Blandteknik

Monogramsignerad BBW-87, 15x21

Utrop:

300 kr

Såld:

100 kr

måndag 16 november 2009
kl 18:32:06

16/11 18:26:32 1      Vinnande bud